Znovu otvíráme Systém

Po velkém úspěchu projektu Systém v roce 2009 mezi jeho přímými účastníky i mezi veřejností, které jsme výsledky projektu prezentovali, jsme se rozhodli projekt opět uskutečnit.

V jaře 2011 (pravděpodobně první dva dubnové víkendy) bychom tedy chtěli zrealizovat dva běhy pro veřejnost. V současné době čekáme na dostatečný zájem a kontakty na případné účastníky před tím, než potvrdíme termín a otevřeme přihlášky. I vy můžete projevit váš zájem kliknutím na proužek na hlavní stránce.

V roce 2009 vznikl Projekt Systém za podpory ČNA Mládež a nadace Vodafone. S výsledky projektu se můžete seznámit zde. Finanční podpora nadací již byla vyčerpána a v roce 2011 se Projekt Systém musí obejít bez grantů. Proto se cena navýší, abychom z ní byli schopní pokrýt všechny náklady spojené s realizací projektu.
Více o organizačním zajištění projektu se dozvíte zde.

Věříme, že Projekt Systém nabízí zážitek i životní zkušenost, kterou nikde jinde nezískáte. A protože totalita je téma, o kterém bychom měli nejen přemýšlet, ale také mluvit, chceme se Systémem pokračovat a umožnit tak více lidem tento intenzivní prožitek z totalitního prostředí.