Termín

Nabízíme vám dva termíny:

  • víkendový termín: 26.–28. října 2018.
  • termín v pracovním týdnu: 29.–31. října 2018

Chcete-li se závazně přihlásit, vyplňte prosím tento krátký formulář a následně nám zašlete zálohu.

Cena

Cena je 5990 Kč / 233 €.

V ceně je zahrnuto ubytování a strava po dobu hry, zapůjčení většiny kostýmů, pronájem celého areálu a technické zabezpečení hry.

Místo

Interaktivní drama bude probíhat v areálu rekreačního střediska ZS OS KOVA ŽĎAS, v obci Zubří u Nového Města na Moravě. Herní lokalita se tedy nachází zhruba v polovině cesty mezi Brnem a Prahou, takže doufáme, že pro nikoho nebude příliš vzdálená. (mapa na mapy.cz)

Herní lokalitu jsme pečlivě vybírali z mnoha různých alternativ a můžeme upřímně říct, že pro Systém jsme si nemohli přát lepší. Odlehlé rekreační středisko je soustředěné kolem přízemní budovy postavené ve stylu socialistického realismu, která se ve hře promění v kulturní středisko a společnou jídelnu. Kolem ní jsou po kraji lesa roztroušené zděné domky, které se stanou domovem pro hráče ztvárňující role běžných, spořádaných občanů Systému. O kousek dále se pak na sebe tísní řady malých dřevěných chatek, které se promění v ubikace imigrantů čekajících na začlenění do společnosti — takzvaných PP.

Hra se bude volně přesouvat z interiérů do exteriérů, takže i v případě, že by nevyšlo počasí, nebudete trpět zimou, nebo spát v mokrých šatech pod celtou. Rekreační areál budeme mít během hry k dispozici celý, takže vás během hry nebudou rušit žádní jiní lidé.

Ubytování bude zajištěno přímo v herních prostorách, tedy v domcích a chatkách. Jsou zde postele, povlečení i vytápění, takže spacáky můžete rovněž nechat doma. V areálu je k dispozici jak tekoucí pitná voda, tak sprchy. Jídlo je zajištěné formou plné penze a je již součástí herního poplatku.