Chcete nás podpořit?

Na další realizace sháníme partnery, abychom mohli snížit cenu pro účastníky a společně tak umožnili více lidem, aby si na vlastní kůži vyzkoušeli, jaké je to žít v totalitě. Propagace bude zaměřená na aktivní mladé lidi a studenty vysokých škol, kteří se samozřejmě dozvědí, kdo způsobil, že nemusí platit celou částku.

Pakliže vás Projekt Systém zaujal a chtěli byste nás podpořit, dejte nám prosím vědět mailem na nebo telefonicky na číslo +420 777 589 938.

Děkujeme.

Projekt Systém podpořili

Projekt Systém vznikl v roce 2009 za grantové podpory následujících nadací.
Děkujeme.

Logo programu Mládež v akci Logo Mládež v akci Logo Agentury mládež Logo Nadace Vodafone

Tento projekt byl realizován za finanční podpory Evropské unie. Za obsah publikací (sdělení) odpovídá výlučně autor. Publikace (sdělení) nereprezentují názory Evropské komise a Evropská komise neodpovídá za použití informací, jež jsou jejich obsahem.

Videoupoutávka

Za přípravou a realizací videa, které si můžete prohlédnout na titulní straně, stojí následující lidé:

Režie, kamera, střih: Tomáš Koňařík
Námět: Pavel Gotthard

Hrají: Gabriela Černá, Ivan Jurečka, David Klimeček, Petr Pouchlý, Štěpán Hruda, Jana Jevická, Lujza Kotryová, Inka Pavelková, Veronika Sládková, Lucie Vachová

Bannery a loga ke stažení

Jestli se vám Projekt Systém líbí, budeme rádi, když na své stránky, do svých profilů v sociálních sítích a na fórech, na diskuzní servery se související tematikou umístíte některý z reklamních proužků Projektu Systém. Stejně tak si zde můžete stáhnout propagační plakáty k Projektu Systém, které je možno volně šířit.